Hiszpania znokautowała uczestnika przyszłorocznego mundialu

Hiszpania rozpoczęła przygotowania do mistrzostw świata w Rosji. We wczorajszym spotkaniu podopieczni Julena Lopeteguiego pokonali Kostarykę 5:0.

Wynik otworzył już w 6. minucie Jordi Alba. Niepilnowanego lewego obrońcę w polu karnym zauważył David Silva. W 23. minucie prowadzenie podwyższył Alvaro Morata, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i nieuwagę Kendalla Watsona.

Na kolejne trafienia trzeba było czekać do drugiej połowy. W 51. minucie do siatki Kostaryki trafił David Silva. W tej sytuacji również zawiedli obrońcy rywali. Piłka wpadła wprost pod nogi zawodnika Manchesteru City, który z łatwością pokonał golkipera. Również w 55. minucie Hiszpan trafił do siatki, tym razem ogrywając Oviedo. Wynik w 73. minucie ustalił Andres Iniesta.