Mourinho o swoim powrocie do Realu Madryt

Mourinho szeroko wypowiedział się na temat swojego ewentualnego powrotu do Realu Madryt, a także Interu Mediolan. 

– Plotki o Realu i Interze? To sprawy, których nie będę powiększać moimi odpowiedziami. Gdy nie trenuję, wolę, aby o mnie nie mówiono. Najlepszy sposób, by do tego doprowadzić, to nie udzielać żadnych wypowiedzi.

– Plotki o Benfice? Myślę, że mogę powiedzieć, iż na dzisiaj nie mam żadnego zamiaru wracania do pracy w Portugalii. Czuję się dobrze z tym, gdzie jestem teraz i dzisiaj nie jestem opcją dla Benfiki.

– Powrót do Realu czy Interu? Kiedy trener czy piłkarz wraca do klubu, to dlatego, że zrobił tam coś pozytywnego. Poczułem to sam w Chelsea. Jeśli oferuje ci się powrót, jest to ogromny zaszczyt. Wtedy na pewno nie jest to ślepe obstawienie. Jeśli klub to robi, to dlatego, że dobrze zna wartość danej osoby i jest to dla ciebie świetne odczucie.

– Kiedy nie pracuję, nie lubię się wypowiadać, bo kiedy pracuję, mam po 3 mecze w tygodniu, to 6 konferencji prasowych i wywiady. Dlatego bez pracy ostatnią rzeczą, którą chcę robić, jest wypowiadanie się. Teraz wykorzystuję ten spokojny czas na odpoczynek i samokrytykę, analizę tych ostatnich lat. Jestem młodym trenerem, chociaż pracuję od wielu lat. Moja motywacja rośnie jak nigdy i czekam na najlepszą szansę, jaka się pojawi. Dokonuję spokojnych przemyśleń i przygotowuję się do kolejnego etapu. 

tłumaczenie cytatów: realmadryt.pl

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka KOD BONUSU: BONUS110

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*