Prezydent Atletico: Mamy dowody, by udowodnić złamanie przepisów

Enrique Cerezo ostrzega Barceloną, że Atletico ma dowody w sprawie nieprawidłowości przy transferze Antoine’a Griezmanna. 

Dzień wcześniej klub z Madrytu wydał komunikat, w którym oświadczył, że będzie domagać się odszkodowania od Barcelony, ponieważ ta ich zdaniem negocjowała z Griezmannem już w marcu, gdy piłkarz miał ważny kontrakt.

Skoro wydaliśmy taki komunikat, to dlatego, że mamy dowody. Musimy to przeanalizować i jeśli naprawdę okaże, się, że mamy dowody, będziemy domagać się kwoty, którą uznamy za słuszną… Jestem rozczarowany postawą Griezmanna, bo chciał odejść i nie powiedział nam tego aż do ostatniej chwili – powiedział Enrique Cerezo.

Mimo wszystko Barcelona przeprowadziła świetny transfer. Nie chcieliśmy, żeby Griezmann odchodził, ale on podjął taką decyzję. Zobaczymy, czy okaże się słuszna. Uważam, że relacje między klubami to jedna sprawa, a pojawiające się problemy druga. Obecnie czekamy, wiemy jedynie, że została zapłacona klauzula. Będziemy podejmować decyzje. Barça zrobi to, co musi, będzie się bronić – dodał prezydent Atletico.

Kliknij i graj bez podatku KOD BONUSU: GRAMGRUBO

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*