Real Madryt o krok od mistrzostwa

We wczorajszym meczu Real Madryt pokonał Celtę Vigo na wyjeździe (1:4). Dzięki temu zwycięstwu zespół Zinedine’a Zidane’a przybliżył się do mistrzostwa Hiszpanii. Ostatni raz Królewscy sięgnęli po to trofeum.

Wynik spotkania otworzył już w 10. minucie Cristiano Ronaldo. Wynik 0:1 widniał na tablicy po gwizdku kończącym pierwszą połowę spotkania. Już na początku drugiej części meczu Real Madryt podwyższył prowadzenie. W 48. minuty do siatki Alvareza trafił ponownie Portugalczyk i podobnie, jak przy pierwszej bramce asystował Isco. Celcie Vigo udało się jednak zdobyć trafienie kontaktowe. Do siatki trafił John Guidetti (69′), dla którego to był pierwszy gol od ośmiu spotkań. Real szybko jednak ponownie doprowadził do dwubramkowej przewagi. Minutę później trafienie zanotował Karim Benzema. Wynik ustalił najlepszy w tym sezonie asystent Realu Madryt, Toni Kroos (88′).

Tym samym, po rozegraniu zaległego meczu Real Madryt znalazł się na pozycji lidera, z 90 punktami na koncie, o trzy więcej niż Barcelona. Blaugrana, jeśli chciałaby zakończyć sezon mistrzostwem, musiałaby wygrać ostatni mecz i liczyć na porażkę Królewskich z Malagą.

Bonus powitalny 700 zł + 20 zł na start za darmo!