Wychowanek Barcelony bohaterem Malagi

Sandro Ramírez nie przestaje strzelać. Tym razem 21-letni Hiszpan dwukrotnie trafił do siatki, dzięki czemu Malaga pokonała na wyjeździe Granadę (0:2).

Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Wszystko zmieniło się w 47. minucie, gdy Sandro Ramírez wykorzystał podanie Keko i pokonał Guillermo Ochoę. W doliczonym czasie Malaga powiększyła dorobek bramkowy. Ponownie dzięki Hiszpanowi.

Sandro Ramírez trafił do Malagi w letnim oknie transferowym z Barcelony na zasadzie wolnego transferu. Napastnik szybko zaaklimatyzował się w nowym klubie i jest obecnie kluczową postacią klubu z Andaluzji. W 26 ligowych spotkaniach zdobył 12 bramek, co daje mu 1. miejsce w klasyfikacji strzelców drużyny.

Dzięki dobrej postawie Sandro, Malaga przeskoczyła w ligowej tabeli Betis. W tej chwili zespół prowadzony przez Míchela zajmuje 14. miejsce w lidze, z 39 punktami na koncie. Ma ich więc tyle samo, co 13. Las Palmas.