Czy FC Barcelona została oszukana w El Clasico? Wiele na to wskazuje

W ubiegłą sobotę FC Barcelona przegrała z Realem Madryt (2:1) w ligowym klasyku, ale do teraz nie milką echa tego pojedynku.

Czy FC Barcelona została okradziona z punktów?

Pod koniec spotkania Gerard Pique miał duże pretensje do arbitra, że ten doliczył tylko cztery minuty. Jak się teraz okazuje stoper Blaugrany miał rację, ponieważ przerwy w grze w El Clásico trwały w sumie 9 minut i 50 sekund, podczas gdy sędzia Gil Manzano doliczył właśnie tylko cztery minuty.

Poniekąd wynika z tego, że Barca została oszukana, gdyż w końcówce spotkania Królewscy grali już na oparach. Gdyby więc sędzia doliczył kilka minut więcej, być może padłaby wyrównująca bramka. Niestety teraz możemy już tylko gdybać, ponieważ Gil Mazano popełnił błąd.

Trudny wieczór dla fanów Blaugrany

Trudny wieczór. Ten wynik nie sprawia jednak, że liga się zakończyła. Zostało wiele meczów i będziemy walczyć do końca. Teraz musimy skupić się na finale Pucharu Króla, ważnym momencie dla nas i naszych fanów – napisał na Twitterze Mats-Andre ter Stegen.