Zaskakująca decyzja Gerarda Pique

Klub Gerarda Pique, FC Andorra zatrudnił w osstatnim czasie na stanowisko trenera, Edera Sarabię, który był asystentem Quique Setiena w FC Barcelonie. Rozwiewa to dotychczasowe plotki, że stoper Barcelony był w konflikcie ze sztafem szkleniowym Barcy. 

Plotki

Jest oczywiste, że jeśli taka osoba jak Gerard, która była w tej samej szatni, jest jedną z tych, które wybrały mnie do poprowadzenia klubu, uspokaja to pewne plotki i sprawy, które mogły zostać źle zinterpretowane. Są takie momenty w meczach, w których panuje napięcie, o których dyskutuje się w szatni. Podczas słynnej przerwy w Vigo stało się to, co się stało, ale to są rzeczy, które nie idą nigdzie dalej, wszyscy rozumieją, że to część naszej pracy. Takie sytuacje zdarzają się przy maksymalnych wymaganiach i nie ma żadnego problemu. Zawsze pamiętam to, co dobre, i skupiam się na tym, co mogę kontrolować. Jestem bardzo wdzięczny za to, co przeżyłem, trenując takich graczy. Nikt mi tego nie odbierze – powiedział Eder Sarabia.

Profesjonalizm Pique

Zadzwonił do mnie, rozmawialiśmy, i jedną z rzeczy, która mnie najbardziej zaskoczyła, jest jego zaangażowanie w projekt, znajomość zespołu czy rozgrywek. Ogląda wszystkie mecze, niektóre z nich więcej niż raz – dodał na temat Gerarda Pique.

Tłumaczenie cytatów: fcbarca,com

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*