“Zawsze stać nas na rozegranie wielkiego meczu”

Real Madryt zmierzy się dziś na własnym stadionie z Chelsea w ramach półfinału Ligi Mistrzów. Opinię o tym spotkaniu i nie tylko przedstawił młody gwiazdor Królewskich, Vinicius. 

Nauka od Zidane’a

Uczę się od Zidane’a każdego dnia, na każdym treningu. Był wielkim piłkarzem i jest świetnym trenerem. Robi wszystko, co może, byśmy czuli się dobrze, nie tylko na boisko, ale również w domu, ponieważ bardzo dużo pyta o nasze rodziny. Daje mi wiele zaufania i uczę się wszystkich sytuacji na boisku. Jeśli chodzi o taktykę, to jest jednym z trenerów, który najbardziej wpłynął na moje zachowania i teraz robię to z większą naturalnością i spokojem. Każdego dnia bardzo mi pomaga w rozwijaniu aspektów ofensywnych – powiedział Vinicius.

Real Madryt jest wielki

Real Madryt, najlepszy zespół na świecie, zawsze jest gotowy, by rozegrać świetny mecz w odpowiednim momencie. Lubimy wielkie mecze, lubimy Ligę Mistrzów i wygraliśmy ją więcej razy niż ktokolwiek inny. Wielu zawodników stąd wygrał już Ligę Mistrzów kilka razy i chcą wygrywać więcej. My, najmłodsi, chcemy wygrywać tak samo, jak oni – powiedził Vini.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*