Ranking bukmacherów ligi hiszpańskiej

Liga hiszpańska to najlepsza liga na świecie, dlatego typowanie tych rozgrywek wymaga, aby przy obstawianiu wybierać także najlepszych bukmacherów w tej dziedzinie. Który z polskich, legalnych operatorów ma najlepszą ofertę dla fanów ligi hiszpańskiej? Sprawdziliśmy to i przedstawiamy Wam nasz punkt widzenia.

1. miejsce – Totolotek [NAJLEPSZY BUKMACHER OD LIGI HISZPAŃSKIEJ]

Najstarszy polski bukmacher to zdecydowany numer jeden, jeśli chodzi o ofertę proponowaną na rozgrywki ligi hiszpańskiej. Tutaj nie ma wątpliwości, że zarówno kursy czy bonusy są w Totolotku po prostu najlepsze. Totolotek proponuje także bardzo ciekawe promocje na start dla nowych graczy, bowiem gracze mogą odebrać nawet 500 PLN w ramach bonusu powitalnego po bardzo korzystnych warunkach obrotu. Typowanie ligi hiszpańskiej z tym bukmacherem jest naszym zdaniem najbardziej opłacalne.

BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN W TOTOLOTKU

2. miejsce – BETFAN

Jak się okazuje, BETFAN to nie tylko ekspert w dziedzinie typowania zdarzeń pozasportowych, bowiem także na mecze piłki nożnej proponuje bardzo korzystną ofertę. Ogromną zaletą BETFAN jest przede wszystkim możliwość typowania ligi hiszpańskiej bez podatku. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają grę z większym ryzykiem, ale też większymi wygranymi.

BONUS OD DEPOZYTU DO 3000 PLN + GRA BEZ PODATKU W BETFAN

3. miejsce – STS

Jeśli chodzi o ligę hiszpańską, to oferta STS jest całkiem imponująca. Gracze największego polskiego bukmachera mogą typować w Star-Typ Sport masę ciekawych zdarzeń, które posiadają bardzo korzystne i konkurencyjne kursy. Jeśli chodzi o bonusy, to STS także może się poszczycić jedną z lepszych promocji, bowiem bonus od depozytu w Star-Typ Sport może wynosić nawet 1200 PLN! Warunki obrotu są także bardzo korzystne, bowiem kurs do obrotu to jedynie 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1200 PLN W STS

4. miejsce – TOTALbet

Jeśli zaczynamy grę u bukmachera, to warto zagrać także ligę hiszpańską w TOTALbet. To właśnie u tego bukmachera dostajemy na start nawet do 5000 PLN, a także 40 PLN na start w ramach freebetu. Typowanie ligi hiszpańskiej z takimi promocjami jest znacznie przyjemniejsze, niż bez nich.

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN + 40 PLN FREEBET

5. miejsce – LV BET

LV BET jest bukmacherem o wyrobionej na polskim rynku zakładów wzajemnych marca. Operator od lat posiada graczy, którzy w pełni mu ufają, a to w przypadku oferty, promocji czy bonusów bukmacherskich jest niezwykle ważne. LV BET posiada szeroką gamę zakładów na rozgrywki ligi hiszpańskiej, ale także konkurencyjne kursy i okresowe promocje.

Opublikuj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*