Carlo Ancelotti o pucharowym meczu z Athletikiem Bilbao

Carlo Ancelotti wypowiedział się na konferencji prasowej przed pucharowym meczem z Athletikiem Bilbao, które odbędzie się dziś o 21:30.

Trudne spotkanie

To dla nas bardzo ważny mecz, ćwierćfinał ekscytujących nas rozgrywek. Bardzo trudne starcie w wyjątkowej atmosferze, jaka panuje San Mamés. Trudny rywal. Musimy pokazać, co mamy najlepsze, bo tak to wygląda. Wiele razy graliśmy z Athletikiem w tym sezonie i wszystkie spotkania poszły dobrze, ale Athletic też grał dobrze. Myślę, że to będzie bardzo wyrównany mecz. Jasne jest, że aby wygrać na San Mamés, musisz pokazać najlepsze rzeczy – powiedział Carlo Ancelotti.

Kto zagra?

Musimy to ocenić. Piłkarze wracają, piłkarze grali. Casemiro nie grał, Rodrygo grał niewiele. Musimy dokonać tej oceny dzisiaj. Jeśli piłkarze czują się dobrze i odczuwają tylko zmęczenie, to polecą. Może być tak, że nawet jeśli nie wyjdą od początku, to mogę potrzebować ich na minuty w drugiej połowie czy dogrywce, jeśli dojdzie do dogrywki. Jeśli będą odczuwać tylko zmęczenie, to na pewno wszyscy polecą na mecz – dodał trener Realu Madryt.