Egzotyczny transfer Villarrealu?

Jak podaje “El Periodico Mediterraneo”, Villarreal jest zainteresowany piłkarzem występującym na co dzień w lidze egipskiej. To jeden z największych talentów tamtejszego futbolu, Nasser Maher.

Egipcjanin występuje na co dzień w sueskim Petrojet FC (6. miejsce w lidze). Lewy pomocnik wystąpił w tym sezonie w 18 spotkaniach egipskiej Premier League. W pierwszych meczach sezonu większość czasu spędził na ławce, jednak w ostatnim czasie dostaje coraz więcej szans od trenera. W ostatnim ligowym spotkaniu, przeciwko El Makasa (1:0) rozegrał 60 minut.

Maher w bieżącym roku zadebiutował w kadrze Egiptu U-20. Rozegrał trzy mecze w ramach rozgrywek Pucharu Narodów Afryki tej kategorii wiekowej, notując asystę.

Zawodnik, jak widać, nie umknął uwadze europejskich klubów. Według portalu “El Periodico Mediterraneo”, Egipcjanin znalazł się na celowniku Villarrealu. Ostatnim jego rodakiem, który występował w rozgrywkach LaLiga był Mido. Napastnik występował w barwach Celty Vigo przez zaledwie miesiąc (styczeń 2003).

Bonus powitalny 700 zł + 20 zł na start za darmo!

Opublikuj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*