Erlinga Haaland jedną nogą w Barcelonie. Trwają negocjacje

Już wczoraj informowaliśmy, że Barcelona za cel obrała sobie sprowadzenie Erlinga Haalanda latem. I teraz jak widać ten plan realizuje, gdyż w czwartek Mino Raiola, czyli agent Erlinga Haalanda, a także ojciec piłkarza zostali zauważeni w Barcelonie. Jak można się domyślić, obaj panowie zjawili się w Hiszpanii w jasnym celu. Mowa o potencjalnej przeprowadzce Norwega na Camp Nou.

Gdzie trafi Erling Haaland?

W kontekście przyszłego klubu Erlinga Haalanda wymienia się wiele klubów. Wydaje się, że spore szanse na sprowadzenie napastnika ma Manchester City, po rozstaniu z Sergio Aguero z pewnością będzie poszukiwać nowego snajpera. Pół żartem pół serio wymieniano w gronie tych zespołów Barcelonę. Jak wiadomo “Duma Katalonii” ma spore problemy finansowe, a transfer Haalanda wiążę się z ogromnym wydatkiem.

Raiola i ojciec Haalanda w Barcelonie

Wygląda na to, że możemy być świadkami sporej niespodzianki. Hiszpański “Sport” zdradził bowiem, iż Mino Raiola, a także ojciec Erlinga Haalanda zjawili się w Barcelonie. Wspominaną dwójkę z lotniska odebrał zaufany człowiek Joana Laporty.

Oczywiście na ten moment trudno mówić o jakiś konkretach w sprawie transferu. Wiadomo natomiast, iż Barcelona jest zainteresowana Haalandem, a umówione spotkanie sugeruje, iż transfer Erlinga do “Dumy Katalonii” nie jest niemożliwy.

Opublikuj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*