Iker Casillas zakończy karierę?

Legenda Realu Madryt ma kontrakt ważny do 30 czerwca bieżącego roku, jednak władze Porto zwlekają z jego przedłużeniem. To wywołuje domysły, jakoby bramkarz miał zakończyć karierę piłkarską po zakończeniu sezonu.

Iker Casillas występuje w barwach FC Porto od dwóch lat. We wszystkich rozgrywkach wystąpił w łącznie 82 spotkaniach, zachowując 37 czystych kont. Ostatnim meczem, w którym bramkarz stracił więcej niż jedną bramkę, było spotkanie przeciwko Rio Ave 21 stycznia (4:2). Pomimo tego, klub może nie zdecydować się zaoferować zawodnikowi nowego kontraktu.

Wpływ mogą mieć na to kwestie finansowe. Obecny kontrakt Casillasa jest opłacany w połowie przez Real Madryt, jednak koszty umowy w następnych latach Porto musiałoby opłacić samodzielnie. Jak informuje “A Bola”, portugalskiego klubu nie stać na utrzymanie zawodnika.

W ostatnim czasie media informowały o zainteresowaniu Ikerem Casillasem ze strony Olympique Marsylia oraz zespołów z MLS. Nie doszło jednak jeszcze do rozmów bramkarza z innymi klubami.

Bonus powitalny 700 zł + 20 zł na start za darmo!

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*