Joel Campbell wróci do Hiszpanii?

Jak informuje Everardo Herrera, Joel Campbell może w letnim oknie transferowym powrócić do LaLiga. Terminowym wypożyczeniem zawodnika jest zainteresowane Deportivo La Coruna.

Kostarykanin jest formalnie piłkarzem Arsenalu, jednak obecnie drugi sezon z rzędu spędza na wypożyczeniu. W poprzednich rozgrywkach występował w barwach Villarrealu, a w tej chwili reprezentuje barwy Sportingu Lizbona. W obecnym sezonie rozegrał na wszystkich frontach łącznie 28 meczów i zdobył trzy bramki. Niewiele wskazuje na to, że 25-latek wróci do Londynu po zakończeniu rozgrywek.

Campbell znajduje się obecnie na celowniku Deportivo La Coruna. Zespół z Galicji pragnie wypożyczyć zawodnika do końca sezonu. Transfer raczej nie wchodzi w grę, gdyż Depor może nie sprostać oczekiwaniom finansowym zarówno Arsenalu jak i samego piłkarza. O wiele większe szanse na pozyskanie Kostarykanina na stałe, hiszpański klub będzie mieć za rok, gdyż z końcem sezonu 2017/18 skończy się jego kontrakt z Kanonierami.

Wypożyczenie do Deportivo nie byłoby pierwszą przygodą Joela Campbella z LaLigą. Przebywał na wypożyczeniach we wspomnianym wyżej Villarrealu oraz Betisie, Łącznie w lidze hiszpańskiej rozegrał 44 spotkania i zdobył 3 bramki.

Bonus powitalny 700 zł + 20 zł na start za darmo!

Opublikuj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*