Odejście Beniteza kwestią czasu

benitezTeraz albo w czerwcu, losy trenera Los Blancos są już policzone, zwłaszcza po wczorajszym spotkaniu na Santiago Bernabeu. Zarząd Realu stracił cierpliwość do Beniteza, który przez 3 miesiące stracił kontrolę nad drużyną.

Od początku swojej pracy w Madrycie, Hiszpan próbował nadać drużynie defensywną tożsamość, co z czasem zaczęło wywoływać u zawodników niezadowolenie, wyniki wspierały tę wizję, lecz w ostatnich dwóch ligowych meczach sytuacja wymknęła się spod kontroli.7 zwycięstw w 12 ligowych meczach nie jest wynikiem imponującym, szczególnie dla Florentino Pereza, który nie należy do cierpliwych ludzi.

Teraz? Czy w czerwcu? Zarząd madryckiego klubu martwi się, że sytuacja do końca sezonu może się pogorszyć zwłaszcza biorąc pod uwagę chłodne relacje Beniteza z największą gwiazdą zespołu – Cristiano Ronaldo. Kolejnym problemem jest znalezienie trenera w tak krótkim czasie, dlatego Perez może poczekać do czerwca, kiedy to będzie miał większy wybór.

Kluczowy będzie przyszły tydzień, Florentino Perez zaplanował już spotkania z zarządem i zawodnikami, po których podejmie decyzję.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*