Ronaldo zrównał się z Lewandowskim

We wczorajszym spotkaniu eliminacyjnym do przyszłorocznego mundialu Portugalia pokonała na wyjeździe Andorę (0:2). Jedną z bramek zdobył Cristiano Ronaldo, który obecnie wraz z Robertem Lewandowskim zajmuje pierwsze miejsce wśród strzelców eliminacji.

Cristiano Ronaldo wszedł w drugiej połowie spotkania, zmieniając Gelsona Martinsa. Portugalczyk trafił do siatki w 63. minucie, dzięki czemu Portugalia objęła prowadzenie.

W meczu wystąpili również dwaj inni piłkarze z La Liga – napastnik Valencii Goncalo Guedes oraz obrońca Barcelony Nelson Semedo.

Cristiano Ronaldo zdobył do tej pory w reprezentacji Portugalii 79 bramki, występując w 146 meczach. W obecnych eliminacjach ma na koncie w tej chwili 15 bramek – tyle samo, co Robert Lewandowski.