Trener Eibaru punktuje Barcelonę. Wypowiada się także o Leo Messim

Trener Eibaru José Luis Mendilibar po zremisowanym meczu na Camp Nou nie ukrywał radości, ale podkreślił również, że Barcelonie zabrakło Leo Messiego. 

Ważny punkt

W końcu coś tutaj uzyskaliśmy. To punkt, który smakuje jak zwycięstwo. Mecz minął mi bardzo szybko, szybciej niż kiedykolwiek. Kiedy spojrzałem na tablicę, byliśmy już w doliczonym czasie gry. Myślę, że to efekt ciężkiej pracy, szczęścia i skuteczności w sytuacjach, które stworzyliśmy – powiedział trener Eibaru.

Brak Leo Messiego

Myślę, że brakowało jej najlepszego piłkarza świata. Brakowało Messiego, a za każdym razem, gdy tu przyjeżdżaliśmy, nikt nie był w stanie powstrzymać go od strzelenia dwóch goli. Dziś nie mieliśmy tego rywala. Wiedzieliśmy, że są świetni, najlepsi. Jednak jeden z nich robi różnicę, a dziś go nie było. Mimo to Barcelona może wygrać wszystko, ma piłkarzy, aby to zrobić. To prawda, że liga jest bardziej wyrównana i trudno Blaugranie zdobywać punkty, ale ma zawodników, aby zwyciężyć we wszystkich rozgrywkach, w których występuje – zakończył José Luis Mendilibar.

Tłumaczenie cytatów: fcbarca.com

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*