“Tylko PSG stać na Neymara”

Były agent Neymara, Wagner Ribeiro w jednym z wywiadów oświadczył, że tylko PSG stać na usługi brazylijskiego gwiazdora futbolu. 

Przeszłość

Neymarem najpierw zainteresował się Real, a potem Chelsea, ale on nie chciał odejść z Santosu. Real bardzo naciskał, ale zawodnik chciał przejść do Barcelony. Dzwonił do niego Messi, Piqué… Sandro Rosell nie chciał, żebym brał udział w negocjacjach. Odstawił mnie na bok i nie zapłacił mi ani centa. Nie zapraszano mnie także na świętowanie, ponieważ było mi bliżej do Florentino Péreza – powiedział Wagner Ribeiro.

Gdzie zagra Neymar

Tylko PSG stać na Neymara. Real ma problemy finansowe. Barca? Jeszcze gorzej. We Włoszech nikt nie może z nim rywalizować, a w oba Manchestery nie wierzę – dodał Ribeiro.

Co ciekawe Ribeiro wspomniał, że jakiś czas temu Real był gotowy zapłacić za Neymara nawet 300 mln euro, ale właściciel PSG, Al-Khelaifi powiedział wówczas, że nie odda piłkarza nawet za miliard euro. Teraz sytuacja oczywiście się zmieniła, ale Real już raczej nie będzie w stanie tyle zapłacić.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*