Wielki powrót Bojana do Barcelony?

Bojan Krkić może powrócić do gry w La Liga. Według rozgłośni radiowej COPE, pozyskaniem 26-letniego napastnika jest w tej chwili zainteresowany… Espanyol Barcelona.

Kiedyś grał dla FC Barcelony, będąc wówczas określanym mianem “wielkiego talentu”.  Teraz rozgłośnia COPE informuje, że Bojan Krkić – bo o nim mowa – mógłby powrócić do stolicy Katalonii, ale… w innych barwach. Według hiszpańskich dziennikarzy Bojan miałby zagrać dla Espanyolu.

Mimo to, iż 26-letniego napastnika obowiązuje umowa ze Stoke City, która wygasa dopiero w 2020 roku, doniesienia hiszpańskich dziennikarzy wydają się nie być bezpodstawne. Krkić nie błysnął bowiem w Premier League, a ostatnio został nawet wypożyczony przez “Garncarzy” do FSV Mainz.

Wiadomo zatem, że być może zawodnik w tej sytuacji zechce zmienić pracodawcę jeszcze przed upływem czasu kontraktu. To właśnie mogą wykorzystać działacze Espanyolu, którzy szukają nowego napastnika, a w których kręgu zainteresować Bojan ma się pojawiać. Głównymi konkurentami napastnika do gry w barwach “Pericos” mają być – według doniesień medialnych – Mariano Diaz i Sergio Leon.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*