“Zobaczymy jak Barca ze mną postąpi”

Marc Andre Ter Stegen przebywa teraz na zgrupowaniu reprezentacji Niemiec, by przygotować się do gry na EURO 2016 we Francji. Po ostatnim meczu towarzyskim z Węgrami, Niemiec rozmawiał z mediami. Nie wypowiedział się jednak jednoznacznie o swojej przyszłości.

“Zobaczymy co Barcelona ze mną zrobi. Nie ma presji czasu. Trener ma opinie na ten temat i klub wie czego może ode mnie oczekiwać.” – powiedział Ter Stegen po dwóch sezonach, w których strzegł bramki tylko w spotkaniach Ligi Mistrzów i Pucharu Króla.

“Chcę grać jak najwięcej. Moja umowa trwa do 2019 roku.”

W sprawie transferu Marca Bartry do Borussi Dortmund Niemiec powiedział: “Pytał mnie o Borussię. Powiedziałem mu, że jest to druga siła Bundesligi, krok za Bayernem. Szkoda, że taki piłkarz jak on, którego bardzo lubię odchodzi. Myślę, że będzie mu bardzo dobrze w Dortmundzie.”

Ostatnio, bramkarz Niemiec jest pytany o błąd, który popełnił w meczu ze Słowacją: “Przyznaję, że nie udało mi się obronić łatwej piłki. Popełniłem błąd, ale nie popełniam takich w każdym meczu. Najważniejsze jest to, że mogę to przeanalizować i stawić temu czoła w kolejnych spotkaniach.”

 

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*